Kontakt

Motoryzacja Sp. z o.o. / Al. Wojska Polskiego 20, 41-500 Chorzów

Telefony kontaktowe:

Salon

Pon.-Pt.: 9.00 – 17.00

Sob.: 9:00 – 14:00

  • Doradca Handlowy – Jerzy Szydlik
  • tel.: (32) 241-20-17 lub 572 570 192
  • e-mail: jerzy.szydlik@motoryzacja.chorzow.pl
  • Doradca Handlowy – Jan Makuła
  • tel.: (32) 241-20-17 lub 572 570 191
  • e-mail: jan.makula@motoryzacja.chorzow.pl
  • Doradca Handlowy – Paweł Kowalczyk
  • tel.: (32) 241-20-17 lub 571 316 007
  • e-mail: pawel.kowalczyk@motoryzacja.chorzow.pl

Sklep

Pon.-Pt.: 7.00 – 19.00

Sob.: 7.00 – 15.00

  • tel.: (32) 241-95-84 lub 571 316 005
  • e-mail: sklep@motoryzacja.chorzow.pl

Ubezpieczenia

Pon., Wt., Śr., Pt.: 8.00 – 16.00

Czw.: 10.00 – 18:00

  •  Specjalista ds. ubezpieczeń – Monika Żyłka
  • tel.: (32) 241-48-21 lub 602 656 673
  • e-mail: monika.zylka@motoryzacja.chorzow.pl

Serwis – Szkody komunikacyjne

Pon.-Pt.: 9.00 – 17.00

Sob.: 9:00 – 14:00

  • tel.: (32) 241-92-50 lub 600 053 447
  • e-mail: serwis@motoryzacja.chorzow.pl
  • Doradca Serwisowy – Rafał Jugowiec
  • e-mail: rafal.jugowiec@motoryzacja.chorzow.pl

Serwis

Pon.-Pt.: 7.00 – 19.00

Sob.: 7.00 – 15.00

  • tel.: (32) 241-92-50 lub 696 441 157
  • e-mail: serwis@motoryzacja.chorzow.pl
  • Doradca Serwisowy – Eugeniusz Kiwic
  • e-mail: eugeniusz.kiwic@motoryzacja.chorzow.pl

Sprzedaż Flotowa

Pon.-Pt.: 9.00 – 17.00

Sob.: 9:00 – 14:00

  • Doradca Flotowy – Piotr Stacewicz
  • tel.: (32) 241-20-17 lub 501 869 674
  • e-mail: piotr.stacewicz@motoryzacja.chorzow.pl

Stacja Kontroli Pojazdów

Pon.-Pt.: 7.00 – 19.00

Sob.: 7.00 – 13.00

  • tel.: (32) 24-12-017 wew. 6
  • e-mail: skp@motoryzacja.chorzow.pl

Sekretariat

Pon.-Pt.: 8.00 – 16.00

  • tel.: (32) 241-20-17
  • fax.: (32) 241-20-17 wew. 7
  • e-mail: motoryzacja@motoryzacja.chorzow.pl

Formularz kontaktowy